Avatar 2, 28 Mart'ta dijital platformlarda

"Avatar: Suyun Yolu" filmi, 28 Mart 2023 tarihinde dijital olarak yayınlanacak.

Avatar 2, 28 Mart'ta dijital platformlarda
08 Mart 2023 - 11:52
Gişede büyük başarı yakalayan, görsel efektleriyle büyük beğeni toplayan Avatar'ın devam filmi olan "Avatar: Suyun Yolu" için dijital yayın takvimi belli oldu. Film, 28 Mart 2023 tarihinde, ilgili dijital platformlar üzerinden izlenebilecek.

2009 yılında vizyona giren ve "dünyanın en çok hasılat yapan filmi" unvanına sahip olan Avatar'ın uzun süredir beklenen devam filmi "Avatar: Suyun Yolu", 13 yıl aradan sonra görsel efektleriyle hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden tam not aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Kate Winslet gibi isimleri yer alıyor. 

"Avatar: Suyun Yolu" filmi; "en iyi görüntü", "en iyi görsel efektler", "en iyi prodüksiyon tasarımı" ve "en iyi ses" dahil olmak üzere 4 dalda Oscar'a aday oldu. Yönetmen koltuğunda James Cameron’ın oturduğu film, tüm zamanların en çok hasılat yapan 3. filmi oldu. 28 Mart 2023 tarihinde dijital olarak yayınlanacak olan "Avatar: Suyun Yolu", birçok dijital platformda yer alacak. Ayrıca yapım, Pandora dünyasını ve filmin yapım sürecini anlatan 3 saatten fazla ekstra içerikle gelecek. 

Kaynak: T24

YORUMLAR

  • 0 Yorum