Ulaş Ünal "uyuşturucu ticaretinden" tutuklandı

"Sıfır Bir" dizisinin oyuncularından Ulaş Ünal, uyuşturucu ticareti suçlamasıyla tutuklandı.

Ulaş Ünal "uyuşturucu ticaretinden" tutuklandı
18 Kasım 2023 - 18:05
Adana’da çekilen "Sıfır Bir" dizisiyle adını duyuran Ulaş Ünal, üzerinde uyuşturucu ticareti yapmakla suçlanarak tutuklandı. "Sıfır Bir" ve "Kıyma" dizilerinde rol alan Ulaş Ünal ve onun yanında bulunan Semih Ç. ile Süleyman Ö., Seyhan ilçesine bağlı Yeşilyuva Mahallesi’nde üzerlerinde uyuşturucu ile yakaladı. Şüphelilerin üst aramalarında satışa hazır halde 2 pakette 1.1 gram bonzai ve 2 adet sentetik ecza ele geçirildi.

Narkotik ekipleri, başka bir mahallede bulunan İbrahim El S.’yi ise, üzerinde 6 paket halinde toplam 15.68 gram bonzai ve 12 adet sentetik ecza ile yakaladı. Oyuncu Ulaş Ünal ve diğer kişiler gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkan Ulaş Ünal, Semih Ç., İbrahim El S. tutuklanırken Süleyman Ö. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Ulaş Ünal emniyetteki ifadesinde, ”Kullanıyorum, üzerimde sadece hap taşırım.” dedi. Adana doğumlu olan ve Adana'da yaşamaya devam eden Ünal, geçen aylarda Adana Şakirpaşa Havalimanı'nda bir avukatın cüzdanını çaldığı için tutuklanmış, kısa süre cezaevinde kaldıktan sonra serbest kalmıştı.

Kaynak: Hürriyet

YORUMLAR

  • 0 Yorum